Deze blouse wordt een onmisbaar item in jouw kleerkast!
Jij kiest in deze workshop voor de Olivia blouse of Lori top van Atelier Jupe. Of je maakt deze patronen als jurk.
Beide patronen hebben een plat kraagje en een modieuze snit.
* Olivia! We zijn heel erg fan van deze leuke bloes met raglanmouwen en fijne polosluiting. Olivia heeft halflange mouwen, een mooie frons aan de hals en een afgeronde zoom. Of liever een jurk? Het is allemaal voorzien in dit dubbele patroon!
* De Lori jurk & blouse is een oversized model, met speelse elementen Dit patroon heeft halflange, wijde mouwen met leuke plooitjes aan de mouwboord, wat een zacht en vrouwelijk effect geeft. De Lori jurk & blouse is horizontaal doorgesneden boven de borst aan de voor- en achterkant, en verticaal ter hoogte van de middenvoor en -rug. Dit creëert een flatterende, gestructureerde lijn die mooi contrasteert met de losse pasvorm.
Zoey is het perfecte patroon om in veelvoud te maken. Elke stof zorgt weer voor een andere look.
Maat 34 tot 52.
Moeilijkheidsgraad:
- Een keep-on-sewing cursus gevolgd hebben of gelijkaardige ervaring.
Inbegrepen in de prijs:
- gebruik van de naaimachine
- drank en versnaperingen
- tijdens onze dagworkshops voorzien wij LUNCH
- Je knipt op voorhand.
Niet inbegrepen in de prijs:
Het patroon, dat koop je bij ons aan op papier. Of bij Atelier Jupe op pdf.
Stof, stikzijde, fournituren. Deze kunnen in de winkel aangekocht worden met een korting van 5% (+ 5% klantenkaartkorting).
Wanneer?
zaterdag 24 mei van 9 tot 18 uur
Lesgeefster:
Christel
Technieken:
- mouwen inzetten
- plooien maken
- fronsen
- zomen
- knoopsgaten
- ...
Afhankelijk van het gekozen patroon.
Inschrijven
- Inschrijven kan in de winkel, of via de webshop.
- De inschrijving is pas definitief nadat de betaling werd uitgevoerd.
Lees onze Algemene Voorwaarden voor workshops even na.
Opgelet! Inschrijvingsgeld wordt niet terugbetaald bij annuleren of afwezigheid workshop. Wij doen altijd ons uiterste best om jouw plaats nog in te vullen, indien dat lukt, dan wordt het inschrijvingsgeld wel terugbetaald.